Kaldewei Classic Duo 170 x 70 cm 292630000001

Oválná ocelová smaltovaná vana 170 x 70 x 43 cm, model 116 Materiál: smaltovaná ocel Rozměry: 1700 x 700 x 430 mm Objem: 110 l Vanové nožičky a vanový sifon nejsou...
34 197 Kč
Doprava 499 Kč,Do měsíce
Doporučená nabídka SIKO KOUPELNY a.s.

Top nabídka

Do obchodu
Seřadit:

Popis produktu

Oválná ocelová smaltovaná vana 170 x 70 x 43 cm, model 116 Materiál: smaltovaná ocel Rozměry: 1700 x 700 x 430 mm Objem: 110 l Vanové nožičky a vanový sifon nejsou...

Parametry produktu

Výrobce
Typ vany
oválné
Materiál
smaltovaná ocel
Hloubka
70 cm
Šířka
170 cm
Hmotnost
45 kg

Parametry produktu

Výrobce
Typ vany
oválné
Materiál
smaltovaná ocel
Hloubka
70 cm
Šířka
170 cm
Hmotnost
45 kg

Popis produktu

Oválná ocelová smaltovaná vana 170 x 70 x 43 cm, model 116

  • Materiál: smaltovaná ocel
  • Rozměry: 1700 x 700 x 430 mm
  • Objem: 110 l

Vanové nožičky a vanový sifon nejsou součástí dodávky.

Série CLASSIC DUO OVAL

Nepříliš mnoho a nepříliš málo. CLASSIC DUO OVAL je vždy dobrou volbou. Tak jednoduchá, jak je nutné, tak komfortní, jak jen je možné. Vnitřní tvar vany zve díky dvěma stejným zádovým profilům k pohodlné koupeli ve dvou.

Řada AMBIENTE:

Ambiente nabízí nezvykle širokou paletu možností, jak do vaší koupelny přivést více vyjímečnosti a krásy. Bez ohledu na to, který model si zvolíte, vaše vana bude vždy zářit osobitostí.

Perl-Effekt:

Perl-Effekt je speciální povrchová úprava, která se trvale spojuje při teplotě nad 200 °C se smaltovaným povrchem van a vaniček. Voda z povrchu opatřeného Perl-Effektem nestéká, ale doslova se skutálí do odpadu a odnáší s sebou veškeré nečistoty i vápenaté částice. Perl-Effekt tak výrazně usnadňuje čištění van a vaniček, které se stává doslova hračkou. Po koupeli většinou stačí povrch opláchnout teplou vodou a utřít do sucha měkkým hadrem, v případě silnějšího znečistění pak omýt běžnými saponáty. Na čištění van s Perl-Effektem nesmějí být používány agresivní čisticí prostředky ani čisticí prostředky obsahující brusné částice. S Perl-Effektem je možno dodat všechny vany a vaničky, vyrobené ze smaltované oceli 3,5mm.

Antislip:

Protiskluzová úprava antislip významně zvyšuje jistotu při pohybu ve vaně či sprchové vaničce, umožňuje bezpečný vstup do koupelové nebo sprchové vany. Doporučujeme ji zejména pro děti a starší nebo méně pohyblivé osoby a pro ubytovací zařízení. Antislip, jehož základem je křemenný písek, je pevně spojen se smaltovaným povrchem van a vaniček (smaltovanou ocelí Kaldewei 3,5 mm) díky výpalu při teplotě nad 800 °C. Strukturovaný povrch z natrvalo vpálené křemenopísčité směsi. Vyniká mimořádnou trvanlivostí a snadnou údržbou. A není jen absolutně hygienický, ale vydrží i po celou dobu životnosti vany. Antislip je vždy bílý, bez ohledu na barvu vany nebo sprchové vaničky.

Celoplošný Antislip:

Protiskluzová úprava celoplošný antislip významně zvyšuje jistotu při pohybu ve vaně či sprchové vaničce, umožňuje bezpečný vstup do koupelové nebo sprchové vany. Doporučujeme ji zejména pro děti a starší nebo méně pohyblivé osoby a pro ubytovací zařízení. Celoplošný antislip, jehož základem je křemenný písek, je pevně spojen se smaltovaným povrchem van a vaniček (smaltovanou ocelí Kaldewei 3,5 mm) díky výpalu při teplotě nad 800 °C. Strukturovaný povrch z natrvalo vpálené křemenopísčité směsi. Vyniká mimořádnou trvanlivostí a snadnou údržbou. A není jen absolutně hygienický, ale vydrží i po celou dobu životnosti vany. Celoplošný antislip je vždy bílý, bez ohledu na barvu vany nebo sprchové vaničky.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Do měsíce • 1 varianta499 Kč93 % • 14 367 recenzíShop roku '23 - VítězDalší informace

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Produkt zatím nemá žádné recenze.