RIHO LIMA 200 x 90 cm BB49

RIHO vana LIMA - rozměry: 200x90 cm - objem: 350 l - materiál: akrylát - barevné provedení: bílá - podpěry nejsou součástí, nutno objednat zvlášť Vany RIHO jsou vyrobeny...
16 117 Kč
Doprava 249 Kč,Do 2 týdnů
Doporučená nabídka Koupelny SEN

Top nabídka

Do obchodu
Seřadit:

Nejlevnější nabídky (1)

Do 2 týdnů • 1 varianta249 Kč100 % • 2 214 recenzíDalší informace

Popis produktu

RIHO vana LIMA - rozměry: 200x90 cm - objem: 350 l - materiál: akrylát - barevné provedení: bílá - podpěry nejsou součástí, nutno objednat zvlášť Vany RIHO jsou vyrobeny...

Parametry produktu

Typ vany
obdelníkové
Materiál
akrylátové
Objem
350 l
Délka
200 cm
Šířka
90 cm

Parametry produktu

Typ vany
obdelníkové
Materiál
akrylátové
Objem
350 l
Délka
200 cm
Šířka
90 cm

Popis produktu

RIHO vana LIMA

  • rozměry: 200x90 cm
  • objem: 350 l
  • materiál: akrylát
  • barevné provedení: bílá
  • podpěry nejsou součástí, nutno objednat zvlášť

Vany RIHO jsou vyrobeny z litého akrylátu. Je to vysoce kvalitní, neporézní plast, v celé tloušťce probarvený. Akrylátové vany se vyrábějí v lesklém nebo matném provedení. Všechny vany RIHO jsou vyztuženy vrstvou polyesterového skleněného laminátu a výztuží dna.

Vany jsou bezpečné vůči uklouznutí. Díky hladkému povrchu noha k materiálu maximálně přilne a riziko úrazu se tak minimalizuje. Akrylát ihned přebírá teplotu vody, takže je vana teplá hned na začátku koupání. Dobré izolační vlastnosti drží teplotu v lázni po delší dobu a tak není třeba doplňovat teplou vodu.

Zvukově tlumící účinky akrylátu nezpůsobují hluk při jejím naplňování.

Bezporézny povrch akrylátu zabraňuje množení bakterií, usazování špíny, tuku a mýdla na stěny vany. Údržba je proto rychlá a snadná.

Akrylátové vany jsou odolné vůči nárazům a poškrábání.

Všechna čerpadla RIHO jsou vybaveny systémem ochrany proti chodu naprázdno (s výjimkou kombinace hydro aero HIT).

V masážních systémech RIHO nezůstává po vypuštění vany v rozvodech žádná zbytková voda. Design van klade důraz na pohodlí a spotřebu vody.

Firma RIHO CZ, a.s. vznikla v roce 1994 jako dceřiná společnost holandské firmy RIHO INTERNATIONAL. Dobrá pověst o vysoké technické úrovni českých výrobků byla důvodem k rozhodnutí vedení firmy vybudovat v malé obci u Moravském krasu nový podnik výjimečných kvalit. V novém podniku RIHO vyrostl tým specializovaných techniků, kteří tvoří špičku ve svém oboru.

Ilustrační foto

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Produkt zatím nemá žádné recenze.